Polska wersja jezykowa Niemiecka wersja jezykowa Angielska wersja jezykowa

 

Nasza firma świadczy usługi w zakresie:


Pełnego projektowanie dla instalacji i systemów automatyki przemysłowej i teletechnicznej.

Projektowanie łączymy z pełną obsługą. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, prowadzimy w imieniu Inwestora rozmowy inżynierskie z właściwymi organami nadzoru budowlanego, uzyskując pozwolenia i klauzule prawnie wymagane.


Doradztwa oraz współpracy z Inwestorem przy opracowaniu założeń dla systemów zasilania, telekomunikacyjnych, instalacji specjalnych i automatyki, oraz kompletne projektowanie tych systemów.

Oferujemy opracowywanie kompletnych projektów technicznych.


Kompletnego wykonawstwa, które uzupełniająco obejmuje także opracowania szczegółowych instrukcji eksploatacji i obsługi, oraz szkolenia personelu Użytkownika.

Bardzo dobrze rozwinięty dział logistyczny naszej firmy zapewnia płynną i bezproblemową obsługę każdej inwestycji na terenie całego kraju. Doskonałe zarządzanie oraz sprawna organizacja zapewniają terminowość wykonywanych zleceń. Nasze ekipy są niezawodne i pojawiają się zawsze tam gdzie są potrzebne. Szkolenia którym została poddana nasza kadra pozwoliły na uzyskanie odpowiednich uprawnień i wielu kwalifikacji.


Z nami oszczędzają Państwo czas i pieniądze

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.